طرح همکاری در فروش اطلاعات آموزشی

این طرح برای افراد و مجموعه هایی طراحی شده است که به نحوی با بازارکار رشته مهندسی صنایع در ارتباط هستند و در حوزه مفاهیم بازارکار مهندسی صنایع آموزش می‌دهند.

مجموعه صنایع سافت در خصوص شفافیت و آموزش هرچه بیشتر مفاهیم بازارکار مهندسی صنایع فعالیت می‌کند و در همین باب موفق شده است تا مقام اول ترویج دهنده برتر در جشنواره مهندسی صنایع را دریافت کند.

جشنواره برگزیدگان انجمن مهندسی صنایع ایران

صنایع سافت تاکنون در پشت پرده با اساتید مختلفی در این حوزه همکاری داشته است و مطالب رایگانی را جمع آوری کرده و خوشبختانه بازخورد خوبی به‌همراه داشته است لذا در این برهه زمانی قصد دارد با تمام کسانی که در حوزه بازارکار مهندسی صنایع مدرس هستند یا موسسه آموزشی دارند همکاری کند.

چرا باید با ما همکاری کنید؟

امروزه محصولات آموزشی به محصولات مصرفی تبدیل شده‌اند و افراد با محصولات آموزشی مانند محصولات مصرفی رفتار می‌کنند. این فرصت بسیار بزرگی است که نباید از دست بدهید.

آموزش آنلاین و فروش اطلاعات یکی از پرسودترین روش های کسب درآمد در دنیا به حساب می‌آید و شما می‍توانید با تولید آموزش در خصوص بازارکار مهندسی صنایع به این درآمد برسید.

برای آنکه بتوانید این آموزش ها را به فروش برسانید صنایع سافت با بازدید روزانه بیش از ۱۰۰۰ نفر می‌تواند آموزش حرفه‌ای شما را در معرض دید این کاربران قرار دهد.

این بستر برای شما عزیزان فراهم شده است تا بتوانید از این سود بهره‌مند شوید.

چرا باید آموزش‌مان را در صنایع سافت برای فروش قرار دهیم؟

همانطور که می‌دانید این مجموعه فقط و فقط در خصوص بازارکار مهندسی صنایع تولید محتوا می‌کند و افراد از ویسایت‌هایی آموزش تهیه می‌کنند که محتوایی در همان زمینه آموزش تولید کرده باشند.

ما بهترین در این حوزه نیستیم چراکه همیشه دست بالای دست بسیار است اما تا این لحظه تمام تلاشمان در تولید محتوا غنی انجام داده‌ایم.

سهم شما در این همکاری چه‌قدر است ؟

تمام موسسات و اساتیدی که قصد همکاری با ما را دارند به ازای هر فروش ۸۰ درصد از مبلغ به آن‌ها تعلق خواهد گرفت و مجموعه صنایع سافت فقط ۲۰ درصد از مبلغ تمام شده آموزش را دریافت می‌کند.

تمام مراحل بازاریابی آنلاین آموزش برعهده مجموعه صنایع سافت می‌باشد. حتی اگر محصول شما در این مجموعه فروشی نداشته باشد در کمترین حالت محصول شما در معرض دید عموم قرار گرفته است لذا هیچ ضرر و زیان شامل حال شما نخواهد شد.

من مدرس هستم اما نمی‌دانم چطور آموزش ویدیویی تولید کنم؟

این فرایند به‌شدت آسان است و در کمتری زمان ممکن می‌توانید این فرایند را یادبگیرید و شروع به تولید آموزش کنید. برای آنکه با این فرایند آشنا شوید با شماره تماس ۰۹۳۰۲۳۸۵۸۲۷ تماس حاصل فرمایید. (۰۰:۱۱ الی ۲۰:۰۰)

دقیقا چگونه می‌توانیم با صنایع سافت همکاری کنیم؟

اگر صاحب یک آموزش ویدیویی در حوزه بازارکار مهندسی صنایع هستید می‌توانید ویدیو آموزشی خود را در وبسایت صنایع سافت قرار دهید و فروش آن‌ را به ما بسپارید.

برای شروع همکاری لطفا فرم زیر را پر کنید.

  • یک شماه تماس معتبر وارد نمایید تا درصورت نیاز با شما تماس گرفته شود.
  • اگر موسسه آموزشی هستید این فیلد را پرکنید.
  • لطفا وبسایت شخصی یا موسسه خود را وارد کنید.
  • لطفا فیلدهای آموزشی که مایل به همکاری هستید را وارد نمایید.
  • انواع فایل های مجاز : pdf.
    لطفا رزومه موسسه یا رزومه شخصی خود را ارسال کنید.