درباره ما

رسالت ما چیست؟

دنیای عجیبی گرد ما شکل گرفته است. دنیایی از ابهام و سوال در رشته مهندسی صنایع و هنوز که هنوز است در بدو ورود به رشته مهندسی صنایع نمی‌دانیم که اصلا این رشته چه‌کاری دقیقا انجام می‌دهد.

نمی‌دانیم دقیقا جامعه و یا بازارکار از جان یک مهندس صنایع چه می‌خواهد و یک صنایعی چه‌کاری می‌تواند برای جامعه خود انجام دهد.

همه ما که در این رشته فعالیت می‌کنیم جلوتر که رفتیم و سن که بالاتر رفت تا حدی متوجه شدیم که مهندسی صنایع به نوعی بهره وری سازمان و سیستم را بالا می‌برد.

حال چطور و چگونه جای سوال دارد؟
روبرو شدن با این همه علامت سوال مارا در فکر فرو برد، تا کی باید این این همه ابهام وجود داشته باشد و فعالین این رشته در این سردرگمی بمانند و خب حالا به کدام حوزه کاری بروم که خوب باشد و برایم آینده روشنی را بسازد؟
از همه مهمتر علاقه من کدام یک از حوزه های بازار کار این رشته است؟ اصلا من می‌دانم رشته مورد علاقه‌ام چیست و چندین سال است در این رشته فعالیت می‌کنم چگوه مهارت‌های خودم را افزایش دهم؟ چگونه با افزایش مهارت‌ها جایگاه شغلی‌ام را بالا ببرم؟

همه این موارد روی هم جمع شد تا اینکه ما به‌فکر راه حل افتادیم، با افرادی که در صنعت کار کرده بوده‌اند صحبت کردیم، مشاوره گرفتیم و از تجربیات بهره بردیم در نهایت به این نتیجه رسیدیم؛ باید از افرادی که در تمامی حوزه‌های مهندسی صنایع تجربه دارند برای آموزش استفاده کنیم.

برای اینکار احتیاج به بستری داشتیم که پاسخگو این مهم باشد.

خلاصه بگوییم، هدف ما در یک جمله این است : چگونه به یک متخصص در بازارکار مهندسی صنایع تبدیل شویم؟

که می‌توان بجای کلمه بازارکار شغل هایی همچون تضمین کیفیت، کنترل کیفیت، نت، کنترل پروژه و… را نام برد.

سایت‌مان را راه اندازی کردیم و نام آن‌ را صنایع سافت گذاشتیم چراکه هر مهندس صنایع وارد هر حوزه کاری که می‌شود حداقل باید با نرم افزارهای آن حوزه آشنا باشد.

شاید بگویید علاوه بر نرم افزارها مفاهیم دیگری هم باید فراگرفته شود، حق با شماست پادکست‌های تجربی، استاتداردها و… به تمامی این موارد پرداخته شده است و همانطور که گفتیم هدف تبدیل شدن به یک متخصص است.

با کمک شما مهندسان صنایع توانستیم، با حمایت شما هم ادامه میدهیم، تنهایمان نگذارید هنوز برای بهتر شدن بازارکار برای مهندسان صنایع نیاز به دست های مهربان شما داریم.

ترویج دهنده برتر

جشنواره برگزیدگان انجمن مهندسی صنایع ایران

اعضای تیم صنایع سافت

کارشناسی رشته صنایع از دانشگاه بوعلی سینا, دیجیتال‌مارکتر, بشدت به استارت‌آپ ها علاقه داره چون کارهای روزمره رو آسون‌تر میکنه

احمد جعفریبنیان گذار صنایع سافتاحمد جعفری

دانشجوی رشته مهندسی صنایع, زندگیش تقسیم میشه به قبل از شبکه های اجتماعی و بعد از اون

مهدی جابریمدیر روابط عمومی

کارشناسی رشته کامپیوتر دانشگاه بوعلی سینا

احمد عباسیگرافیست

هر آنچه که صنایع سافت به شما عزیزان خواهد داد.

پرداخت امن

پرداخت هزینه تمامی دوره ها از طریق درگاه های امن موجود در کشور امکان پذیر است.

کاملا منطبق با بازار کار

دوره های تهیه شده در صنایع سافت، تمرکز آن بر کاربردی بودن آموزش ها در بازار کار مهندسی صنایع میباشد لذا تمامی دوره ها منطبق با بازار کار ایران است.

اساتید مجرب

صنایع سافت در تلاش است تمامی دوره ها توسط اساتید مجرب آموزش داده شوند و از اساتید بهتر برای آموزش های بهتر هم استقبال می کند.

پروژه های کاربردی

دوره های خریداری شده توسط شما کاربران، شامل پروژه های نمونه کاربردی و مفید برای یادگیری بهتر، می باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تیم صنایع سافت می باشد.این سایت در زمینه نرم افزارهای مهندسی صنایع فعالیت می کند و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.