رسالت ما چیست؟​

متن خود را اینجا وارد کنید

دنیای عجیبی گرد ما شکل گرفته است. دنیایی از ابهام و سوال در رشته مهندسی صنایع و هنوز که هنوز است در بدو ورود به رشته مهندسی صنایع نمیدانیم که اصلا این رشته چه کاری دقیقا انجام می‌دهد.

نمیدانیم دقیقا جامعه و یا بازارکار از جان یک مهندس صنایع چه می‌خواهد و یک صنایعی چه کاری می‌تواند برای جامعه خود انجام دهد.

که همه ما که در این رشته فعالیت میکنیم جلوتر که رفتیم و سن بالاتر رفت تا حدی متوجه شدیم که مهندسی صنایع به نوعی بهره وری سازمان و سیستم را بالا می‌برد

حال چطور و چگونه جای سوال دارد؟

روبرو شدن با این همه علامت سوال مارا در فکر فرو برد، تا کی باید این این همه ابهام وجود داشته باشد و فعالین این رشته در این سردرگمی بمانند و خب حالا به کدام حوزه کاری بروم که خوب باشد و برایم آینده روشنی را بسازد؟

از همه مهمتر علاقه من کدام یک از حوزههای بازار کار این رشته است؟ اصلا من میدانم رشته مورد علاقه ام چیست و چندین سال است در این رشته فعالیت میکنم چگوه مهارتهای خودم را افزایش دهم؟ چگونه با افزایش مهارتها جایگاه شغلی ام را بالا ببرم

راه حل چیست؟

همه این موارد روی هم جمع شد تا اینکه ما به فکر راه حل افتادیم، با افرادی که در صنعت کار کرده بوده‌اند صحبت کردیم مشاوره گرفتیم و از تجربیات بهره بردیم در نهایت به این نتیجه رسیدیم؛ باید از افرادی که در تمامی حوزههای مهندسی صنایع تجربه دارند برای آموزش استفاده کنیم برای اینکار احتیاج به بستری داشتیم که پاسخگو این مهم باشد. خلاصه بگوییم هدف ما در یک جمله این است : چگونه به یک

متخصص در بازارکار مهندسی صنایع تبدیل شویم؟

که میتوان بجای کلمه بازارکار شغلهایی همچون تضمین کیفیت کنترل کیفیت ،نت کنترل پروژه و… را نام برد

همراهی شما

سایتمان را راه اندازی کردیم و نام آن را صنایع سافت گذاشتیم چرا که هر مهندس صنایع وارد هر حوزه کاری که میشود حداقل باید با نرم افزارهای آن حوزه آشنا باشد. شاید بگویید علاوه بر نرم افزارها مفاهیم دیگری هم باید فراگرفته شود، حق با شماست پادکست های تجربی استانداردها و… به تمامی این موارد پرداخته شده است و همانطور که گفتیم هدف تبدیل شدن به یک متخصص است.

ساختن

با کمک شما مهندسان صنایع، توانستیم با حمایت شما هم ادامه می دهیم تنهایمان نگذارید هنوز برای بهتر شدن بازارکار برای مهندسان صنایع نیاز به دست‌های مهربان شما داریم.

ترویج دهنده برتر مهندسی صنایع

ترویج دهنده برتر مهندسی صنایع
احمد جعفری

احمد جعفری

فارغ‌التحصیل رشته مهندسی صنایع از دانشگاه بوعلی سینا، دیجیتال مارکتر، علاقه‎‌مند به فرایند و سیستم‌سازی

علی اکبر سلیمانی

علی‌اکبر سلیمانی

مدیرارشد فنی، فارغ‌التحصیل مهندسی کامپیوتر، علاقه مند به دنیای صفر و یک‌ها

احمد عباسی

احمد عباسی

فارغ‌التحصیل مهندسی کامپیوتر از دانشگاه بوعلی سینا، UI UX دیزاینر، علاقه‌مند به بهبود تجربه کاربری